خدمات ما

پکیج دیواری

پکیج دیواری

پکیج دیواری یکی از پرکاربردترین تجهیزات ساختمانی جهت تامین گرمایش و ایجاد هوای مطبوع در محیط ها می باشد. پکیج ها موتورخانه های کوچکی هستند که دارای سیستمی پیچیده ولی در قالب کوچکتر و اشغال فضایی به اندازه یک کابینت آشپزخانه که امروزه بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته و به سرعت جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند.

از مهمترین دلایل جایگزینی پکیج ها به جای موتورخانه میتوان به مستقل بودن آن در واحدهای ساختمانی اشاره نمود که جلوگیری می کند از هدر رفتن انرژی، در سیستم موتورخانه حداکثر بازدهی انرژی 65درصد می باشد ولی در پکیج های دیواری این رقم به 95 درصد می رسد که بسیار قابل توجه بوده، امکان تنظیم دمای مناسب برای آب مصرفی به صورت جداگانه از دمای مورد استفاده برای شوفاژها یکی از امتیازاتی است که شما در استفاده از پکیج های دیواری بدست می آورید زیرا در سیستم موتورخانه این تنظیمات مرکزی بوده و شما در آن نقشی ندارید، هزینه های تعمیر و نگه داری آن کم و قابل قیاس با هزینه های گزاف تعمیر موتور خانه ها نبوده و میتوان با انتخاب درست پکیج مناسب و سرویس های دوره ای منظم این هزینه ها رو به حداقل برسانید.

نصب و راه اندازی پکیج دیواری

نصب دستگاه پکیج دیواری هایی که  نو خریداری شده اند حتما باید توسط نمایندگی ها مجاز صورت پذیرد تا مشمول گارانتی و خدمات پس از فروش گردد به شما پیشنهاد می گردد از اتصالات نو هم استفاده کنید تا از عملکرد اولیه دستگاه اطمنیان کامل حاصل نمائید.

در صورت جابجایی دستگاه و نصب دستگاه های کارکرده مجموعه ما میتواند به شما خدمات نصب را ارائه دهد.

انواع سرویس پکیج دیواری و سرویس VIP با یکسال ضمانت

سرویس پکیج دیواری بسیار مهم است تمامی پکیج های دیواری تولید شده از سال 1395 به بعد دو مبدل هستند و برای سرویس این مدل دستگاهها باید حتما مبدل اصلی و مبدل ثانویه و بلوک چپ دستگاه اسیدشویی و سرویس شوند تا در دراز مدت قطعات اصلی و گرانقیمت  آسیب نبیند .

سرویس های این مجموعه شامل سرویس فصلی ، سالیانه و سرویس VIP  می باشد لازم به ذکر است سرویسهای VIP دارای یکسال ضمانت می باشند که در ادامه توضیحات کاملتری ارائه شده است. 

تعمیر و عیب یابی تخصصی پکیج دیواری

تعمیر و عیب یابی پکیج دیواری امری تخصصی بوده که علاوه بر تخصص و مهارت نیاز به تجربه و هوش و زکاوت حل مشکل نیز دارد. در این مجموعه تعمیرات انواع پکیج های دیواری به صورت تخصصی و در حضور مشتری صورت می پذیرد و در موارد خیلی خاص به محل کارگاه انتقال داده می شود تا به صورت تخصصی تر رفع ایراد گردد و برای اطمینان شما مشتری گرامی از تمامی مراحل فیلم و عکس تهیه و ارسال می گردد.لازم به ذکر است که تمامی قطعات جایگزین شده  از بهترین برند های ایرانی و خارجی انتخاب می شود و با اطمینان ضمانت می گردد.

فروش پکیج دیواری کارکرده با یکسال ضمانت

از آنجا که در سالهای اخیر قیمت دستگاه های پکیج دیواری چندین برابر شده و همزمان نیز از کیفیت قطعات نیز کاسته شده است این مجموعه اقدام به خریداری دستگاه های قدیمی کرده و آن ها را کاملا بازسازی و اورهال می کند و تمام قطعات مصرفی را تعویض و با قیمت مناسب و یکسال ضمانت در اختیار شما قرار می دهد. در ادامه تمام مراحل کار بر روی یک دستگاه کارکرده را شرح داده ایم.

 دریافت مشاوره و خدمات از راد سرویس به دو روش تماس تلفنی و ثبت درخواست امکانپدیر است.
برای دریافت 10درصد تخفیف خدمات همین حالا اقدام کنید

بازگشت به لیست