خدمات ما, پکیج دیواری

تعمیر و عیب یابی پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری در غرب تهران

تعمیر و عیب یابی پکیج های دیواری امری تخصصی است و علاوه بر تخصص نیاز به تجربه و هوش و زکاوت هم دارد.

وای چرا پکیج خاموش میشه؟ چرا حالت انفجاری روشن میشه؟ ای بابا چرا آب گرم نمی شه؟  چرا آب انقدر داغ میشه؟ کلافه شدم دائم از پکیج آب می ریزه. هر دفعه تعمیرکار میاد تعمیر میکنه یک ماه نشده دوباره عیب دستگاه برمیگرده. حتما اینکه دائم آب سرد و گرم میشه طبیعیه. شوفاژهامون خوب خونه روگرم نمی کنه.  چرا بعضی وقتها نصف رادیاتور گرم و نصفش سرده ؟ و …  اینا سوالاتیه که مطمئنا تا حالا چند تاش براتون پیش اومده که با دقت کردن در انتخاب یک متخصص حرفه ای وکمک گرفتن ازش همه ی این مشکلات برطرف میشه. 

بررسی مشکل، عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری

ایرادات و مشکلاتی که در دستگاه های پکیج دیواری بوجود میاد به دو دسته تقسیم می شن

  ایراداتی که توسط برد پکیج دیواری نمایش داده می شه که محدوده مورد بررسی رو به تعمیرکار اعلام میکنه و ایراداتی که توسط برد پکیج نمایش داده نمیشه و تعمیرکاران باید با توجه به نحوه عملکرد دستگاه پکیج ایراد را پیدا و رفع کنند. ایراداتی که توسط برد مشخص می شه یا بهتره بگم ارورهای دستگاه خیلی دقیق نیستن و هر کدوم از ارورها فقط نحوه عملکرد کدوم قسمت از پکیج دیواری دچار مشکل است رو نشون میده و باز هم تعمیرکاره که باید با دانش و تخصصش و بررسی عوامل بروز ایراد مربوطه مشکل اصلی رو پیدا و رفع کنه.بعضا یکسری ارورها پیش میاد که مستقیما یک قطعه باید تعویض گردد و تعمیرکار ناشی یا شخص در صدد تعویض برمیاد اما دوباره یک ماه در خوش بینانه ترین حالت دوباره همون اتفاق می افته و هزینه مجدد رو در بر داره.

  اینجا لازمه یادآوری کنم هر قطعه ای که خراب میشه یک معلوله و عملکرد بد یک قسمت از دستگاه پکیج دیواری باعث این خرابی شده، پس اگر از یک تعمیرکاری که تخصص داره کمک بگیرین همون اول قبل از تعویض قطعه ی خراب علت رو بررسی و مشکل رو ریشه ای برطرف میکنه . بارها پیش میاد که ارور پکیج های دیواری درست برطرف نمیشه در ابتدای امر قسمتهای جزیی پکیج آسیب میبینن اما با برطرف نکردنشون آسیبهای جدی و پر هزینه تر به دستگاه وارد میکنن . گاهی اوقات قطعات آسیب دیده قابل تعمیر هستن اما متاسفانه همکاران عزیز یا بلد نیستن و یا  برای صرف وقت کمتر قطعه معیوب رو تعویض و هزینه بیشتری رو برای شما می تراشن.  پس دوست عزیز همواره تخصص افراد،صداقتشون و ضمانت خدماتشون رو مد نظر قرار بده.

تعمیرکاران راد سرویس

  اکثر تعمیر کاران مبتدی برای وارد شدن به بازار کار با ثبت نام در سایتهای معتبر شروع میکنن و خسارتهای زیادی برای مشتریان سایتها به بار میارن اما نه مشتری متوجه خطای تعمیرکار می شه و نه شرکت مربوطه چون اکثرا به قولی سر رشته ندارن و درستی و غلطی کار اونها رو تشخیص نمی دن ما در شرکت راد سرویس افرادی رو انتخاب می کنیم که علاوه بر داشتن مدرک آموزشگاههای معتبر، تحت آموزشهای عملی خود ما قرار گرفته و به مدت 6 ماه تا یکسال کنار استادکار تعمیرات پکیج دیواری کاروزی می کنند و مدیریت طی این مدت با شناخت کافی از فرد در همه زمینه ها شامل داشتن اخلاق کاری و نحوه برخورد  مناسب با مشتری  و داشتن تخصص لازم در صورت تمایل خود فرد میتوانند در راد سرویس مشارکت داشته باشند. لازم به ذکر است تمام کارهای تعمیرکاران در خصوص خدمات انجام شده بر روی دستگاه، برطرف شدن ایراد به صورت ریشه ای و قیمت دریافتی آنها توسط مدیریت چک و پشتیبانی می شود .

شرکت تخصصی پکیج را از کجا تشخیص دهیم؟

در ادامه چند تا سوال مطرح میکنم امیدوارم با کمی تامل بتونید تصمیم درست و به جایی بگیرید. یک مجموعه که تخصص و حوزه فعالیت خودشو به پکیج دیواری محدود کرده خدمات بهتر ارائه می ده یا یک شرکتی که همه نوع خدمات؟ محدوده ی فعالیتش فقط در غرب تهرانه یا در همه نقاط تهران یا حتی کشور؟ کدوم شرکت میتونه پشتیبانی بهتری ارائه بده؟ اگر مدیر مجموعه فنی بوده و خودش کاربلد باشه بهتر میتونه به نحوه عملکرد تعمیرکارانش نظارت داشته باشه یا فردی که تخصصی نداره و فقط شرکتی رو با این مضمون ثبت کرده؟ آیا شما دوست دارید از مجموعه ای خدمات بگیرید که بر نحوه برخورد و حرفه ای بودن تعمیرکارانش اطمینان داره یا از مجموعه ای که هیچ شناختی از تعمیرکارانش نداره؟ 

پیشنهاد ما به شما

می توانید به راد سرویس تماس بگیرید بسیاری از ایرادات ساده هستن که باعث عدم کارایی صحیح دستگاه پکیج می شوند که ما با صبر و حوصله و کاملا رایگان مشاوره می دهیم تا ایراد دستگاه برطرف گردد در صورتی که مشکل پکیج جدی باشد و نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشید نیز میتونید به ما اعتماد کنید تا خدمات عالی و تخصصی دریافت کنید که هم در وقت و هزینه های شما صرفه جویی شود و هم با دریافت خدمات با کیفیت مشتری ثابت ما شوید. لازمه بدونید تمامی خدمات انجام شده بر روی دستگاه با اطمینان کامل یکسال ضمانت دارند. در صورت خرابی قطعات اصلی اگر قابل تعمیر باشن تعمیر می شوند و در صورتیکه قابل تعمیر نباشند با قطعات مرغوب از برندهای داخلی و خارجی موجود در بازار تعویض می شوند . در صورت تمایل در حین کار تمام توضیحات و علت خرابی قطعات و کیفیت قطعات استفاده شده کامل براتون شرح داده می شه تا به تخصص و کار ما اعتماد کنید.

مجموعه راد سرویس ارائه دهنده خدمات نصب، سرویس، تعمیر و عیب یابی انواع پکیج های دیواری در غرب تهران  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در منطقه های 22 21 5 2   می باشد.

 برای دریافت 10درصد تخفیف خدمات ما از دکمه ثبت درخواست و یا تماس با ما اقدام کنید.

بازگشت به لیست