خدمات ما, پکیج دیواری

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج امری تخصصی است و علاوه بر تخصص نیاز به تجربه و هوش هم دارد. ما در راد سرویس تعمیرکاران متخصص و زبده ای داریم که می توانند تعمیر پکیج شما را با تشخیص صحیح ایراد در کمترین زمان ممکن و به شکل اصولی انجام دهند.راد سرویس در غرب تهران نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور، نمایندگی تعمیر پکیج بوتان، نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس، نمایندگی تعمیر پکیج گلدیران را نیز دارد؛ برای بهره مندی از تعمیرکاران پکیج دیواری در راد سرویس می توانید با ما تماس بگیرید.

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور

خدمات تعمیر پکیج بوتان

خدمات تعمیر پکیج گلدیران

خدمات تعمیر پکیج ایساتیس

خدمات تعمیر پکیج غرب تهران

خدمات تعمیر پکیج راد سرویس

چه زمانی برای تعمیر پکیج باید اقدام کرد؟

زمانی که پکیج شما سرو صدای زیادی دارد و بد کار میکنه؛ مثل پکیج مدام خاموش میشه، حالت انفجاری روشن میشه، آب گرم نمیشه و یا گرمای مطلوبی نداره، دمای آب بیش از حد طبیعیه، دائم آب از پکیج می ریزه، اینکه دائم آب سرد و گرم میشه، شوفاژها خوب خونه رو گرم نمی کنه، نصف رادیاتور گرم و نصفش سرده، یک ماه نشده اقدام به تعمیر پکیج کردیم ولی دوباره عیب پکیج برگشته و… . مطمئنا تا حالا چند تاش براتون پیش اومده که حسابی باعث آزارتون شده، شما میتونید یک تعمیر کار حرفه ای در زمینه تعمیر پکیج انتخاب کنید تا با کمک گرفتن از توانایی و تخصصشون به شما داشتن دمای مطلوب محیط و آب گرم مصرفی رو هدیه بدن. ما در راد سرویس تعمیرکاران مجرب و با اخلاقی داریم. با یک تماس میتوانید از مهارت و تخصص این عزیزان در تعمیر پکیج خود استفاده کنید.

نحوه ارائه خدمات تعمیر پکیج در راد سرویس

نحوه ارائه خدمات تعمیر پکیج در راد سرویس به این صورت می باشد؛ بعد از تماس شما، کارشناسان ما  با طرح سوالاتی کلیدی عیب دستگاه را تا حدودی شناسایی میکنند و در صورتی که توسط شما قابل حل باشد با یکسری راهنمایی ها شما خودتان میتوانید ایراد پکیج را مرتفع کنید؛ در غیر اینصورت تعمیرکاران راد سرویس با شما هماهنگ می کنند و در اولین وقت فیکس شده و مورد نظر شما جهت تعمیر پکیج شما اقدام می نمایند.

امتیازات تعمیر پکیج در راد سرویس

تعمیر پکیج در محل

تعمیر پکیج شما در محل توسط تعمیرکاران راد سرویس انجام می شود و مشتریان محترم می توانند تمامی مراحل خدمات تعمیر و عیب یابی توسط تکنسین های راد سرویس را ملاحظه و در صورتی که ابهامی برایشان بوجود می آید میتوانند سوال کنند تا رفع ابهام گردد.

اعزام تعمیر کار پکیج در کمترین زمان

اعزام تعمیرکاران پکیج در راد سرویس در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد، چون راد سرویس فقط و فقط در غرب تهران متمرکز است و توانایی سرویس دهی به موقع را دارد.

ضمانت یکساله

تمامی خدمات انجام شده توسط تعمیرکاران خود و قطعات تعویض شده را با اطمینان تا یکسال ضمانت می شود؛ چون ما به کیفیت خدمات و قطعات استفاده شده توسط تعمیرکارانمان اعتماد داریم.

پشتیبانی و تعهد

با توجه به اینکه مدیریت راد سرویس خود فنی بوده و تمامی تعمیرکاران مورد تائیدشان هستند کار انجام شده توسط تیم راد سرویس پشتیبانی و نسبت به کارهای انجام شده متعهد هستند.

وجه تمایز تعمیرکاران پکیج رادسرویس

 تعمیرکاران پکیج در راد سرویس، از افرادی انتخاب می شوند که علاوه بر داشتن علاقه به تعمیر پکیج باید دارای مدرک آموزشگاههای معتبر نیز باشند سپس تحت آموزشهای عملی مجموعه راد سرویس قرار می گیرند و به مدت 3 الی6 ماه کنار استادکار تعمیرات پکیج دیواری کاروزی می کنند.مدیریت راد سرویس طی این مدت با شناخت کافی از فرد در همه زمینه ها از جمله اخلاق کاری و نحوه برخورد مناسب با مشتری  و داشتن تخصص و مهارت لازم، مجوز همکاری در راد سرویس را صادر می نماید. 

 لازم به ذکر است تمام کارهای تعمیرکاران در خصوص تعمیرات انجام شده بر روی پکیج از کوچکترین کارهای انجام شده جهت رفع ایراد پکیج ، قطعات تعمیر شده یا تعویض شده و وجه دریافتی تعمیرکاران  توسط مدیریت چک و بازبینی می شود. حال آنکه  اکثر تعمیر کاران مبتدی برای وارد شدن به بازار کار تعمیرات پکیج با ثبت نام در سایتهای معتبر شروع میکنن و خسارت های زیادی برای مشتریان سایت ها به بار میارن اما نه مشتری متوجه خطای تعمیرکار می شه و نه شرکت مربوطه به دلیل عدم تخصص در حوزه تعمیر پکیج، درستی و غلطی کار تعمیرکاران پکیج رو تشخیص می دن و از طرفی برای دریافت اجرت هم هیچ بازنگری از سوی مدیریت سایتها صورت نمیگیرد و این امر موجب اجحاف در حق مصرف کنندگان می شود. 

هزینه تعمیر پکیج در راد سرویس

 هزینه تعمیر پکیج در شرکت راد سرویس بر اساس تعرفه های اتحادیه نمی باشد. بهتر است بدانید که هزینه تعمیر پکیج به عوامل مختلفی بستگی دارد که نمی توان بر اساس یک نرخ واحد عمل کرد. این عوامل عبارتند از مدل پکیج، درسته که تمامی پکیجها وظیفه گرمایش را برعهده دارند و عملکرد یکسانی دارند اما نوع قطعات به کار رفته در پکیج ها، مدارها و نقشه های پکیج متفاوت بوده بعضی پکیج ها دارای اتصالات زیادی بوده و برخی اتصالات کمتری دارند و حتی سن پکیج هم می تواند مهم باشد.نوع ایراد پیش آمده در پکیج ها هم بی تاثیر نمی باشد گاهی می تواند یک ایراد روتین  و ساده باشد که با تعویض یک قطعه یا سنسور قابل حل باشد و گاهی ایراد پیچیده تری باشد که نیاز به تعمیرات تخصصی کاملتری دارد. مورد بعدی نوع قطعات به کار رفته در پکیج ها است که هزینه تعمیر و یا تعویض قطعات و مواد مصرفی مورد نیاز برای تعمیر پکیج بسته به مارک و مدل پکیج ها متغیر می باشد.محل جغرافیایی و مقدار زمانی که برای تعمیر نیاز است در محاسبه هزینه تاثیرگذار است.  

اما جای هیچ نگرانی نیست ما در راد سرویس با رعایت انصاف و صداقت با مشتری، هزینه ها رو برآورد میکنیم و تمامی خدمات یکسال گارانتی می شود چون به توانایی و کار درست بودن تعمیرکارانمون اعتماد داریم.تعمیرکاران پکیج در شرکت راد سرویس موظف هستند از قطعات اصلی و با کیفیت مورد تائید مدیریت، برای تعویض استفاده کنند و این قطعات نیز تا یکسال توسط خود شرکت ضمانت می شود که در صورت خراب شدن آن در مدت مقرر  بدون دریافت هیچ وجهی اقدام به تعویض و جایگزین کردن آن می کنیم.لازم است که بدانید قطعات اورجینال معمولا گارانتی ندارند ولی راد سرویس به خدمات و قطعات مورد استفاده  خود اطمینان دارد و ضمانت می کند تا شما مشتری گرامی هم بتوانید با خیال راحت به شرکت راد سرویس اعتماد کنید و برای دریافت خدمات تعمیر پکیج با ما تماس بگیرید.

شرکت تخصصی تعمیر پکیج را از کجا تشخیص دهیم؟

شرکت تخصصی تعمیر پکیج را با طرح چند سوال میتوانید تشخیص دهید و با تحلیل و استدلال و کمی تحقیق می توانید تصمیم منطقی و درستی بگیرید .

برای دریافت مشاوره رایگان از راد سرویس

بررسی علت خرابی در تعمیر پکیج

بررسی علت خرابی در تعمیر پکیج توسط تعمیرکاران پکیج باید به شکلی اصولی انجام شود تا از ایجاد هزینه های مجدد برای مصرف کنندگان جلوگیری شود. تعمیرکاران پکیج در راد سرویس موظف هستند قبلا از هر گونه ایجاد هزینه برای مصرف کنندگان علت خرابی پکیج رو دقیقا بررسی و عواملی که باعث بروز این خرابی شده رو بررسی کنند. سپس نسبت به تعمیر پکیج اقدام نمایند؛ گاهی اوقات مشکل با تعویض یک قطعه حل می شود، ولی اگر علت خرابی برطرف نشود دوباره مشکل ظاهر می شود و باعث ایجاد هزینه های بیشتر و سنگین تری برای مصرف کنندگان می گردد؛ لذا بررسی علت خرابی پکیج نیازمند یکسری اقدامات منظمی است که مرحله به مرحله باید توسط تعمیرکاران پکیج به دقت صورت پذیرد.

گامهای تعمیر پکیج توسط تعمیرکاران

گامهای بررسی علت خرابی توسط تعمیرکاران حرفه ای پکیج عموما با استفاده از مهارت و تجربه و دانستن نحوه عملکرد تک به تک قطعات پکیج صورت می پذیرد و نحوه بررسی در پکیج های مختلف، فرق میکند اما در حالت کلی می توان به صورت زیر دسته بندی کرد.

بررسی کد خطا

تعمیرکاران پکیج در ابتدا باید کد خطایی که توسط نمایشگر پکیج اعلام می شود را بررسی تا نشانه هایی از علت خرابی شناسایی و تشخیص دهد.

بررسی برد الکترونیک پکیج و سنسورها

تعمیرکار پکیج با بررسی مدار الکترونیکی پکیج، برد دستگاه و تست اتصالات برقی و اطمینان کامل از جریان درست برق در مدار الکترونیکی پکیج و عملکرد صحیح سنسورها با استفاده از دستگاههای تست برقی ، نقص را شناسایی و با تعویض قطعه خراب مشکل را رفع می کنند.

بررسی فشار آب

فشار آب نامناسب هم باید توسط تعمیرکاران پکیج بررسی شود زیرا یکی از عوامل اصلی در کارکرد نادرست پکیج می باشد که با بررسی تنظیمات پمپ، لوله ها و آب می توانند این مشکل را حل کند.

بررسی مدار گردش آب

چک کردن مدار آب گرم مصرفی و آب در گردش بین رادیاتور ها و پکیج  مطمئن شدن از عدم وجود گرفتگی در مدار و تولید آب گرم مصرفی برابر دمای تنظیم شده پکیج

بررسی فشار گاز

نشت گاز باعث کاهش کارایی پکیج می شود که تعمیرکار پکیج با بررسی های که انجام می دهد از عدم نشتی گاز و فراهم بودن فشارکافی آن برای ایجاد شعله در پکیج اطمینان حاصل می کنند و در صورت پیدا کردن نشتی باید نشتی را به صورت کامل و ایمن برطرف نمایند.

بررسی قطعات مکانیکی

بررسی قطعات مختلف پکیج و عملکرد آنها و تشخیص قطعات معیوب و اقدام لازم در خصوص تعمیر قطعه و در مواردی که قطعه قابل تعمیر نیست، تعویض گردد.

بررسی سیستم خارج کننده محصولات احتراق

چک کردن مسیردود کش و مطمئن شدن از سالم و تمیز بودن فن پکیج نیز توسط تعمیرکار پکیج بررسی می گردد.

خدمات تعمیر پکیج در راد سرویس

خدمات تعمیر پکیج جز اصلی ترین حوزه کاری راد سرویس محسوب می شود.در تعمیر پکیج به دلیل ترکیب سه عامل آب، برق و گاز امری بسیار حساس و تخصصی محسوب می شود.در راد سرویس با به کارگیری افراد و متخصصین حوزه های مربوطه خدمات تعمیر پکیج به نحو احسن به مشتریان  خود ارائه می دهیم.

تعمیر برد پکیج

تعمیر برد پکیج که یکی از مهمترین قسمت‌های پکیج دیواری و حساس ترینها محسوب می شود باید توسط افراد ماهر و متخصص انجام شود؛ زیرا برد پکیج مسئول کنترل و مدیریت عملکرد قسمتهای مختلف می‌باشد و ممکن است برد پکیج دچار ایراد شود ولی جای نگرانی نیست، خوشبختانه به جز یک یا دو ارور خیلی نادر در برخی پکیج ها بیشتر ایرادات برد با تعمیر برد برطرف می گردد . البته که تخصص افرادی که اقدام به تعمیر برد میکنند و قطعات مصرفی در تعمیر برد در مدت زمان سلامت برد پکیج تاثیری بسیار مهمی دارد. ما در شرکت رادسرویس در حوزه تعمیر برد افتخار همکاری با بهترین متخصصین این حوزه در غرب تهران را داریم که غیر قابل تشخیص ترین ایرادات را با تعمیر اصولی برد برطرف کرده و مشتریان محترم را از پرداخت هزینه های بالا برای خرید برد پکیج معاف کرده اند.

6 علت خرابی برد پکیج که منجر به تعمیر آن می شود

6 علت رایجی که باعث خرابی برد پکیج و منجر می شود برد پکیج تعمیر و یا تعویض گردد؛ عبارتند از:

  1.  وارد شدن ضربه و شوک‌ می‌توانند باعث آسیب اجزای الکترونیکی برد شود. که این آسیبها منجر به قطع شدن اتصالات و یا خرابی قطعات الکترونیکی برد پکیج می شود.
  2. بالا رفتن دما و افزایش حرارت بیش از اندازه پکیج می‌تواند باعث خرابی برد الکترونیکی پکیج شود. که این اتفاق معمولا زمانی رخ می دهد که سیستم خنک کننده به خوبی عمل نمی کند یا پکیج بدلیل خرابی و یا گرفتگی قطعه ای کارکرد نامناسب دارد و موجب آسیب به برد پکیج می شود.

  3. اتصالات الکتریکی و جوشهای روی برد پکیج باید درست و بدون نقص باشند در غیر این صورت موجب می شود برد پکیج به درستی کار نکند و یا قطعی داشته باشد.

  4. خرابی یکسری قطعات الکترونیکی مصرفی خود برد پکیج نیز موجب خرابی و بد کارکردن برد می شود مانند : خازن ها، ترانزیستورها و..

  5. خطا در قسمت نرم افزاری های کنترلی یا برنامه نویسی برد نیز باعث ایجاد اختلال در عملکرد برد پکیج می شود. 

  6. با تغییر ناگهانی ولتاژ و جریان الکتریسته برد پکیج آسیب می بیند که برای پیشگیری می توانید از محافظهای استاندارد استفاده کنید.

تعمیر برد پکیج

تعمیر مبدل پکیج

تعمیر مبدل پکیج که یکی از اجزای اساسی پکیج دیواری محسوب می شود و مسئول انتقال حرارت به آب می‌باشد. ممکن است به مرور زمان بدلایل مختلفی عملکرد صحیح خود را از دست بدهد که نیاز به تعمیر دارد.با بررسی یکسری علائم و نشانه ها می توان متوجه شد که مبدل پکیج نیاز به تعمیر دارد که عبارتند از:

  1. گرم نشدن آب
  2. صدای غیرعادی پکیج
  3. افت فشارآب 
  4. بالا رفتن فشار آب و…
تعمیر مبدل پکیج دیواری

علت مهم خرابی مبدل پکیج

علت مهم خرابی مبدل در پکیج های گرمایشی گرفتگی مبدل ها و سوراخ شدن مبدل می باشد که منجر به تعمیر مبدل می شود.وجود املاح در آب که با حرارت دیدن در مبدلها تبدیل به رسوبات سخت شده و باعث گرفتگی لوله ها مبدل می شود مانع گرم شدن آب و رسیدن به دمای تعیین شده می شود و نارضایتی مصرف کنندگان را در بر دارد. تعمیرکاران پکیج بر اساس تشخیص و تجربه اقدام به اسیدشویی کرده تا گرفتگی برطرف گردد.

 در مواقعی که رسوبات داخل مبدل زیاد است پکیج برای رساندن دمای آب به حد تعیین شده شعله را تنظیم می کند، حال آنکه این رسوبات مانع از رسیدن دما به آب شده و شعله بلندتری تشکیل می شود تا دمای مناسبی را به مصرف کنندگان بدهد؛ در نتیجه این فرایند موجب آسیب به مبدل های پکیج شده و سوراخ شدن مبدل را در پی دارد.

با سرویس های دوره ای منظم و اسید شویی تخصصی مبدل های پکیج میتوانید تا حد قابل توجهی از سوراخ شدن مبدل ها جلوگیری کنید ما در راد سرویس با انجام سرویسهای کامل و رسوب زدایی کامل مبدلها به صورت حرفه ای و تخصصی از بوجود آمدن چنین مشکلات هزینه برداری جلوگیری میکنیم.

تعمیر مبدل پکیج با جوشکاری

تعمیر مبدل پکیج با جوشکاری راه حلی موقت است که با جوشکاری اکسی اسیتیلن انجام می شود و در طولانی مدت جوابگوی نیاز مصرف کنندگان نمی باشد. اما با این حال تعداد اندک تعمیرکاران مبدل پکیج هستند که این کار را با ظرافت و دقت و استحکام بالا انجام میدهند به طوری که برابر مبدل نو کارایی دارد؛ البته که به شرایط مبدل پکیج هم بستگی دارد. ممکن است در برخی موارد تعمیر مبدل پکیج از لحاظ صرف هزینه و طول عمر مقرون به صرفه باشد و پیشنهاد می گردد تعمیر مبدل انجام شود.مجموعه راد سرویس در غرب تهران افتخار همکاری با تعمیرکاران منصف، متخصص و متعهدی در حوزه تعمیر مبدل پکیج ها دارد که کار تعمیر مبدل پکیج را به نحو شایسته انجام می دهند.

تعمیر پمپ پکیج

پمپ پکیج مهمترین عامل به حرکت درآمدن آب گرم در داخل رادیاتورهاست و نقش اصلی در گرم شدن محیط را دارد. زمانی که آب گردش ندارد و ساکن است یعنی پمپ خراب است و نیاز به تعمیر یا تعویض آن است. پمپ پکیج یکی از قطعات مهم و اصلی پکیج می باشد و که جز قطعات گران پکیج نیز محسوب می گردد.تعمیر پمپ پکیج در برخی موارد قابل انجام است ولی در اکثر موارد خرابی پمپ منجر به تعویض و جایگزین شدن آن می شود.پمپ های عالی حال حاضر  پمپ گرانفوس، داب و ویلو می باشند.

در چه مواردی پمپ پکیج خراب است؟

خرابی پمپ پکیج به عواملی از جمله نامرغوب بودن پمپ به کار رفته در پکیج، اتمام عمر مفید پمپ و مستهلک شدن آن،نوسانات برق، نامناسب بودن دمای آب ورودی به پمپ، گردش نداشتن آب در پکیج به علت گرفتگی مدارها، وجود گرفتگی و رسوبات در داخل پمپ، باز نبودن مسیر برگشت، یکسره کار کردن پمپ، نشتی پمپ و…بستگی دارد.در صورت مشاهده سرو صدای زیاد و داشتن نشتی، سرد و گرم شدن آب و … در واقع اختلال در عملکرد پکیج باید با تعمیرکاران پکیج تماس بگیرید تا پکیجتان مورد بازبینی و بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود ایراد در پکیج قبل از اینکه ضررهای بیشتری به شما وارد شود؛ برطرف گردد.

  بررسی علت خرابی در تعمیر پکیج امری بسیار مهم است  یک سری علت خرابی پکیج توسط برد پکیج دیواری نمایش داده می شه که محدوده مورد بررسی رو به تعمیرکاران پکیج اعلام میکنه و ایراداتی که توسط برد پکیج نمایش داده نمیشه که تعمیرکاران پکیج باید با توجه به نحوه عملکرد دستگاه پکیج، علت خرابی را پیدا و تعمیر کنند. ایراداتی که توسط برد مشخص می شه یا بهتره بگم کدخطاها در تعمیر پکیج توسط تعمیرکاران فقط از این جهت اهمیت دارد که اعلام میکنه که عملکرد کدوم قسمت از پکیج دیواری دچار مشکل شده است و این تعمیرکار پکیج هست که باید با دانش و تخصصش به بررسی عوامل خرابی پکیج بپردازه و علت اصلی خرابی رو پیدا و رفع کنه.بعضا یکسری ارورها پیش میاد که مستقیما یک قطعه باید تعویض گردد و تعمیرکار ناشی یا شخص در صدد تعویض برمیاد اما دوباره یک ماه در خوش بینانه ترین حالت دوباره همون اتفاق می افته و هزینه مجدد رو در بر داره.

ایراداتی که توسط برد پکیج دیواری نمایش داده می شه که محدوده مورد بررسی رو به تعمیرکار اعلام میکنه و ایراداتی که توسط برد پکیج نمایش داده نمیشه و تعمیرکاران باید با توجه به نحوه عملکرد دستگاه پکیج ایراد را پیدا و رفع کنند. ایراداتی که توسط برد مشخص می شه یا بهتره بگم ارورهای دستگاه خیلی دقیق نیستن و هر کدوم از ارورها فقط نحوه عملکرد کدوم قسمت از پکیج دیواری دچار مشکل است رو نشون میده و باز هم تعمیرکاره که باید با دانش و تخصصش و بررسی عوامل بروز ایراد مربوطه مشکل اصلی رو پیدا و رفع کنه.بعضا یکسری ارورها پیش میاد که مستقیما یک قطعه باید تعویض گردد و تعمیرکار ناشی یا شخص در صدد تعویض برمیاد اما دوباره یک ماه در خوش بینانه ترین حالت دوباره همون اتفاق می افته و هزینه مجدد رو در بر داره.

  اینجا لازمه یادآوری کنم هر قطعه ای که خراب میشه یک معلوله و عملکرد بد یک قسمت از دستگاه پکیج دیواری باعث این خرابی شده، پس اگر از یک تعمیرکاری که تخصص داره کمک بگیرین همون اول قبل از تعویض قطعه ی خراب علت رو بررسی و مشکل رو ریشه ای برطرف میکنه . بارها پیش میاد که ارور پکیج های دیواری درست برطرف نمیشه در ابتدای امر قسمتهای جزیی پکیج آسیب میبینن اما با برطرف نکردنشون آسیبهای جدی و پر هزینه تر به دستگاه وارد میکنن . گاهی اوقات قطعات آسیب دیده قابل تعمیر هستن اما متاسفانه همکاران عزیز یا به دلیل بلد نبودن و یا جهت صرف وقت کمتر قطعه معیوب رو تعویض و هزینه بیشتری رو تحمیل میکنن.مصرف کننده گرامی در انتخاب تعمیرکاران همواره تخصص افراد، صداقتشون و ضمانت خدماتشون رو مد نظر قرار بدین تا بهترین بازخورد رو بگیرید.

پیشنهاد ما به شما

می توانید به راد سرویس تماس بگیرید یکسری از ایرادات ساده هستن که باعث عدم کارایی صحیح دستگاه پکیج می شوند که ما با صبر و حوصله و کاملا رایگان مشاوره می دهیم تا ایراد پکیج برطرف گردد در صورتی که مشکل پکیج جدی باشد و نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشید نیز میتونید به ما اعتماد کنید تا خدمات عالی و تخصصی دریافت کنید که هم در وقت و هزینه های شما صرفه جویی شود و هم با دریافت خدمات با کیفیت مشتری ثابت ما شوید. لازمه بدونید تمامی خدمات انجام شده بر روی دستگاه با اطمینان کامل یکسال ضمانت دارند. در صورت خرابی قطعات اصلی اگر قابل تعمیر باشن تعمیر می شوند و در صورتیکه قابل تعمیر نباشند با قطعات مرغوب از برندهای داخلی و خارجی موجود در بازار تعویض می شوند . در صورت تمایل در حین کار تمام توضیحات و علت خرابی قطعات و کیفیت قطعات استفاده شده کامل براتون شرح داده می شه تا به تخصص و کار ما اعتماد کنید.

مجموعه راد سرویس ارائه دهنده خدمات نصب، سرویس، تعمیر و عیب یابی انواع پکیج های دیواری در غرب تهران  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در منطقه های 22 – 21 – 5 – 2   می باشد.

 برای دریافت 10درصد تخفیف خدمات ما از دکمه ثبت درخواست و یا تماس با ما اقدام کنید.

بازگشت به لیست