خدمات ما, پکیج دیواری

سرویس پکیج

سرویس پکیج

سرویس پکیج دیواری

سرویس پکیج های دیواری امری ضروری و پیشگیرانه است و یکی از خدمات ما در شرکت راد سرویس محسوب می گردد.سرویس پکیج در واقع یک فرایند نگهداری دوره‌ای است که به منظور بالا بردن کارایی پکیج و افزایش عمر مفید پکیج صورت می گیرد که در شرکت راد سرویس است توسط سرویسکاران مجرب و حرفه ای انجام می پذیرد.سرویس پکیج را می توان به مجموعه ای از خدمات تعمیر، نگهداری و بازرسی دوره ای پکیج نیز گفت. 

 راد سرویس در غرب تهران بهترین خدمات سرویس پکیج و کاملترین سرویس پکیج های ایران رادیاتور، بوتان، ایساتیس و گلدیران را ارائه می دهد که به جرات میتوان گفت جز کم نظیرترین ها در حوزه تعمیرات،سرویس و نگهداری پکیج در غرب تهران است، با انجام منظم سرویس پکیج توسط مجموعه راد سرویس بسیاری از چالش هایی که مصرف کنندگان پکیج را کلافه کرده، مرتفع می شود.

خدمات تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

خدمات تعمیر و سرویس پکیج بوتان

خدمات تعمیر و سرویس پکیج گلدیران

خدمات تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس

خدمات تعمیر و سرویس پکیج غرب تهران

خدمات تعمیر و سرویس پکیج راد سرویس

چه زمانی برای سرویس پکیج باید اقدام کرد؟

زمان مناسب برای سرویس پکیج به عوامل مختلفی نظیر منطقه جغرافیایی،مدل و سن پکیج و… بستگی دارد اما در کل می توان پیشنهاد داد که سرویس پکیج در فصل بهار و شروع فصل پاییز به دلیل تغییر فصل بهترین زمان است و از بسیاری مشکلات و عیب هایی که در خصوص تغییر عملکرد دستگاه ممکن است رخ دهد؛ پیشگیری می کند. ضمنا در فصول گرم سال سرویس کاران فرصت بهتری برای ارائه خدمات سرویس پکیج دارند و فرصت مناسبی برای مصرف کنندگان است که بدون استرس و عجله و اطمینان خاطر نسبت به سرویس پکیج خود اقدام کنند. 

سرویس پکیج در راد سرویس

سرویس پکیج در راد سرویس به این صورت می باشد که مصرف کنندگان پکیج دیواری برای انجام سرویس روتین پکیج در راستای بهبود عملکرد پکیج یا جهت برطرف شدن ایراد پکیج با راد سرویس تماس گرفته و درخواست سرویس کار می نمایند.کارشناسان راد سرویس با پرسش هایی از مصرف کنندگان بسته به شرایط پکیج، نوع آب منطقه و مدل دستگاه و… پیشنهاداتی در خصوص نوع سرویسی که از لحاظ صرف هزینه و وقت به نفع مشتریان محترم باشند می دهند که در صورت تمایل مصرف کنندگان با سرویس کاران هماهنگ می شود و در اولین وقت فیکس شده و مورد نظر شما جهت انجام سرویس پکیج شما اقدام شود.

انواع سرویس پکیج در راد سرویس

انواع سرویس پکیج در راد سرویس بر حسب منطقه جغرافیا، مدل و سن پکیج، سختی آب و مقدار رسوبات پکیج دیواری به سه سرویس متفاوت پکیج اعم از سرویس فصلی، سرویس سالیانه و سرویس VIP  دسته بندی شده است که تمام کارهای انجام شده در هر سرویس به تفکیک در ذیل اشاره شده است.

سرویس فصلی پکیج:

سرویس سالانه پکیج:

سرویس VIP پکیج:

مزایای سرویس پکیج توسط راد سرویس

سرویس پکیج در محل

سرویس پکیج شما در محل توسط سرویسکاران راد سرویس انجام می شود و مشتریان محترم می توانند تمامی مراحل خدمات سرویس توسط تکنسین های راد سرویس را ملاحظه و در صورتی که ابهامی برایشان بوجود می آید میتوانند سوال کنند تا رفع ابهام گردد.

اعزام سرویس کار پکیج در کمترین زمان

اعزام سرویسکاران پکیج در راد سرویس در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد، چون راد سرویس فقط و فقط در غرب تهران متمرکز است و توانایی سرویس دهی به موقع را دارد.

ضمانت یکساله

تمامی خدمات انجام شده توسط سرویسکاران خود و قطعات تعویض شده را با اطمینان تا یکسال ضمانت می شود؛ چون ما به کیفیت خدمات و قطعات استفاده شده توسط سرویسکارانمان اعتماد داریم.

پشتیبانی و تعهد

با توجه به اینکه مدیریت راد سرویس خود فنی بوده و تمامی سرویسکاران مورد تائیدشان هستند کار انجام شده توسط تیم راد سرویس پشتیبانی و نسبت به کارهای انجام شده متعهد هستند.

وجه تمایز سرویس کاران پکیج رادسرویس

سرویس کاران پکیج در راد سرویس، از افرادی انتخاب می شوند که علاوه بر داشتن علاقه به تعمیر و سرویس پکیج باید دارای مدرک آموزشگاههای معتبر نیز باشند؛ سپس تحت آموزشهای عملی مجموعه راد سرویس قرار می گیرند و به مدت 3 الی6 ماه کنار استادکار تعمیرات پکیج دیواری کاروزی می کنند.مدیریت راد سرویس طی این مدت با شناخت کافی از فرد در همه زمینه ها از جمله اخلاق کاری و نحوه برخورد مناسب با مشتری  و داشتن تخصص و مهارت لازم، مجوز همکاری در راد سرویس را صادر می نماید. 

 لازم به ذکر است تمام کارهای سرویس کاران در خصوص انجام خدمات سرویس پکیج از کوچکترین کارهای انجام شده از جمله بازبینی قطعات اصلی، تعویض قطعات مصرفی، تعمیر و تنظیم قطعات معیوب و رفع ایرادات ناشی از رسوبات تشکیل شده در پکیج و … تا وجه دریافتی سرویسکاران توسط مدیریت چک و بازبینی می شود. 

ما در مجموعه راد سرویس جهت خدمت رسانی عالی،فعالیت خود را فقط به غرب تهران محدود کرده این . تمام ساکنین غرب می توانند برای دریافت خدمات و مشاوره رایگان با مجموعه راد سرویس تماس بگیرند.

رضایت مشتریان محترم از خدمات به موقع و با کیفیت، افتخار مجموعه راد سرویس می باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان از راد سرویس

مهمترین علت برای سرویس پکیج

 مهمترین علت برای سرویس پکیج ها میتواند آب مصرفی منطقه باشد. آب آشامیدنی دارای املاح و درجه سختی بوده که این درجه سختی بسته به میزان مواد معدنی محلول در آب مانند کلیسم و منیزیم باشد که درمناطق مختلف جغرافیایی بین 80 الی 300 متغیر می باشد.

این املاح با آب وارد پکیج شده و در برابر حرارت زیاد و گذر زمان به صورت رسوبات سخت در لوله ها، اتصالات و تجهیزات و قطعات گرمایشی تجمع می کنند و موجب کاهش جریان و یا مسدود شدن مسیر گردش آب شده که همانند یک عایق حرارتی عمل کرده و پکیج مجبور می شود برای تولید دمای تنظیم شده بر روی دستگاه توسط مصرف کنندگان با حرارت بالاتری کار کند ، حتی این رسوبات می توانند به کاهش بهره وری مدار گرمایشی پکیج نیز منجر شود.

در کل رسوبات باید با سرویس های منظم برطرف گردد در غیر اینصورت این رسوبات می توانند به طور غیر مستقیم آسیب جدی به قطعات اصلی وارد کنند.بهتر است در صورتیکه  درجه سختی آب در منطقه ی زندگی شما زیاد است در فواصل زمانی کوتاهتری نسبت به سرویس پکیج خود اقدام کنید.

سرویس پکیج را جدی بگیریم

جدی گرفتن سرویس پکیج امری بسیار مهم است.سرویس دوره ای یک تعمیرات پیشگیرانه در نگهداری پکیج محسوب می شود که با بازرسی دقیق و اصلاح به موقع مشکلاتی که در آستانه ی به وجود آمدن و یا حاد شدن هستند؛می تواند به کارایی بهتر پکیج، دوام قطعات مهم دستگاه و ایمنی آن کمک کنند. دلایل مهم برای جدی گرفتن سرویس پکیج عبارتند از:

 1.  عمر مفید پکیج :سرویس پکیج به حفظ و بهبود عملکرد پکیج دیواری شما کمک می‌کند.با انجام بازرسی دوره‌ای و تعویض قطعاتی که بر اثر گذشت زمان دچار فرسایش می شوند، همچنین بازبینی قطعات مهم  و انجام تعمیرات پیشگیرانه که احتمال خرابی و بروز مشکلات جدی پکیج را کاهش داده و باعث افزایش عمر مفید پکیج می گردد.
 2. صرفه جویی در مصرف انرژی: انجام سرویس و نگهداری منظم پکیج  با پاکسازی هر گونه گرد و غبار و رسوبات موجود در پکیج و تنظیمات صحیح تجهیزات و تنظیمات انرژی باعث بهبود عملکرد پکیج و بهره وری بیشتر از انرژی می شود که در نهایت منجر به کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه ها می گردد.
 3. کم شدن هزینه های تعمیرات ناگهانی: با انجام سرویس منظم و دوره‌ای این امکان را فراهم می کند، مشکلات و خرابی‌های احتمالی پکیج و خطاهای پتانسیلی به موقع شناسایی و به سرعت رفع و اصلاح می گردد  که این امر موجب کاهش هزینه های تعمیرات و از شدت پیدا کردن مشکلات و خسارت های جدی جلو گیری می گردد.

 4. بالا رفتن کیفیت هوای محیط: سرویس و نگهداری پکیج  می تواند با تنظیم درست قطعات مهم پکیج و تعویض به موقع فیلتر ها به بالا رفتن کیفیت دمای محیط کمک کند. همانطور که می دانید داشتن دمای مناسب و کیفیت هوا برای سلامتی ساکنان محیط امری بسیار مهم می باشد.
 5. ایمنی بالا: سرویس منظم دوره‌ای شامل بازرسی اجزاء ایمنی سیستم نیز می‌شود.که با بررسی پکیج از لحاظ ایمنی که شامل بازدید دودکش و تهویه مناسب، بررسی عملکرد فن دستگاه و میزان پرتاب دود ناشی از احتراق، بررسی و اطمینان از صحت تجهیزات تشکیل شعله و کافی بودن اکسیژن محیط و…یکسری اقداماتی است که ایمنی ساکنین را تضمین می کند.
 6. بالا رفتن کارایی پکیج: در کل سرویس دوره‌ای موجب بالا رفتن عملکرد و کارایی پکیج می گردد که به ارتقاء عملکرد و بهبود کارایی پکیج دیواری کمک می‌کند.

نتایج مهم سرویس منظم پکیج

سرویس منظم و روتین دوره‌ای که بر روی پکیج گرمایشی دیواری انجام می‌شود شامل بازرسی منظم و تعمیرات پیشگیرانه است که می تواند موجب افزایش کارایی و بالا رفتن دوام سیستم گرمایشی شده و نتایج عالی برای مصرف کنندگان فراهم نماید از جمله: 

 1. طول عمر مفید پکیج
 2. افزایش بهره وری انرژی(صرفه جویی در مصرف انرژی)
 3. کاهش هزینه های ناگهانی و جلوگیری از خسارت های جدی و پر هزینه 
 4. داشتن دمای مطبوع در آب گرم مصرفی و هوای محیط 
 5. افزایش ایمنی و به حداقل رساندن خطرات احتمالی
 6. بهبود کارایی و عملکرد بهتر پکیج 

پیشنهاد ما به شما

پیشنهاد راد سرویس به شما عزیزان این است برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه سرویس سالیانه گزینه مناسبی می باشد چون سرویس فصلی عمر کمتری نسبت به دو سرویس دیگر دارد و ما هم هیچ ضمانتی نمی کنیم چون این نوع سرویس از نظر کیفیت و عملکرد ماندگاری بسیار کمی دارد و از نظر راد سرویس اتلاف وقت و هزینه برای مشتریان بوده و بازخوردی که مد نظرشون است موقتی می باشد.

اما در سرویس سالیانه هم کارایی و عملکرد پکیج برای مدت زمان طولانی تری جوابگوی نیاز مشتریان است و هم در طول سال فقط یک بار نیاز به سرویس پکیج است البته گاها این سرویس تا دو سال نیز دوام داشته که با توجه به این مدت زمان و بازخورد عالی می تواند در وقت و هزینه شما مشتریان محترم صرفه جویی شود و همین امر موجب محبوبیت این سرویس شده است و مورد تائید راد سرویس نیز می باشد و توسط مجموعه راد سرویس به اکثر مشتریان پیشنهاد می گردد. در مواردی هم که سالها پکیج جرم گیری و رسوب زدایی کامل انجام نشده، نیاز به سرویس کلی تری وجود دارد که سرویس vip  میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.

در مواردی که پکیج دیواری سال ها جرم گیری و رسوب زدایی اصولی و کامل نشده و این امر کارکرد پکیج را به شدت تحت تاثیر قرار داده و رسوبات سخت در اتصالات مشاهده می گردد نیاز به صرف وقت و دقت بیشتری در انجام فرایند سرویس دارند برای این منظور سرویس vip  را به شما پیشنهاد می کنیم که بهترین گزینه برای شما می باشد.

 

مجموعه راد سرویس ارائه دهنده خدمات نصب، سرویس، تعمیر و عیب یابی انواع پکیج های دیواری در غرب تهران  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در منطقه های 22 – 21 – 5 – 2   می باشد.

 برای دریافت 10درصد تخفیف خدمات ما از دکمه ثبت درخواست و یا تماس با ما اقدام کنید.

بازگشت به لیست