خدمات ما, پکیج دیواری

فروش پکیج دیواری کارکرده با بازدهی عالی، قیمت مناسب و ضمانت یکساله

فروش پکیج دیواری کارکرده (دسته دوم)

فروش پکیج دیواری کارکرده یا همان دسته دوم یکی از خدمات ارزشمندیه که در راد سرویس به نحو شایسته و در شان مشتریان گرامی ارائه می شود.

اگه توان خرید پکیج دیواری نو رو نداری و با بودجه کمی که در اختیار داری می خوای یک پکیج دیواری مناسب و ایده آل برای منزلت تهیه کنی نگران نباش در راد سرویس مناسب بودجه و توان مالی شما پکیج دیواری کارکرده از برندهای معروف ایرانی از جمله ایران رادیاتور، بوتان، گلدیران، ایساتیس و … وجود داره که شما میتونید با هزینه کمتر، پکیج های دیواری کارکرده با کارایی عالی از راد سرویس تهیه کنید که هم توانش با پکیج دیواری نو برابری می کنه و هم ضمانت و گارانتی یکساله مجموعه ما رو داره.

دلایل مهم راد سرویس برای فروش پکیج دیواری کارکرده

تورم و افزایش قیمت پکیج دیواری

یکی از دلایل مهمی که مجموعه راد سرویس برای فروش پکیج دیواری کارکرده دارد، می توان به موضوع تورم و افزایش قیمت کالاهای اساسی در سالهای اخیر اشاره کرد که پکیج دیواری ها هم مستثنی نبوده و افزایش قیمت چشمگیری داشته اند. همین امر سبب ایجاد نیاز به فروش پکیج دیواری کارکرده در جامعه شده تا مردم با قدرت خرید پایین تر بتوانند از این کالای اساسی بهره ببرند. 

کاهش کیفیت قطعات اصلی پکیج دیواری

 کاهش کیفیت قطعات استفاده شده در تولیدات داخلی از جمله پکیج های دیواری تولید شده در یکی دوسال اخیر کاملا مشهوده.

مبدل اصلی مهم ترین قطعه در پکیج دیواری ها هستش که از جنس مس بوده با توجه به ابعاد و وزن خود تعیین کننده توان حرارتی دستگاه پکیج دیواری می باشد و متاسفانه در تولیدات پکیج دیواری در سالهای اخیر این قطعه بسیار مهم از لحاظ ابعاد و وزن بسیار ضعیف تر از پکیج دیواری های تولیدات سالهای قبل تر می باشد و این امر موجب کاهش بازدهی دستگاه شده است.

پمپ پکیج دیواری از دیگر قطعات بسیار مهم در پکیج ها می باشد که جهت گردش آب در تمام رادیاتورها استفاده می شود . در پکیج های دیواری قدیمی تر یا کارکرده ، پمپ مورد استفاده شده معمولا از برندهای ویلو ساخت کشور ایتالیا و یا برند گرنفوس ساخت کشور دانمارک می باشد ولی در پکیج های دیواری جدید پمپ های استفاده شده از برندهای ایرانی و یا چینی است که عمر کمی دارند و بعد از مدت کوتاهی مصرف کنندگان مجبور به تعویض آن می گردند.

در تولیدات اخیر پکیج دیواری ها به جای قطعات برنجی از قطعات پلیمری استفاده می شود. که با بالا رفتن بیش از حد دمای دستگاه پکیج دیواری احتمال تغییر حالت دادن و دفرمه شدن را دارند. یا به علت سرمای شدید هوا در زمستان احتمال ترکیدگی و شکستن این قطعات وجود دارد که با توجه به جنسشون به هیچ عنوان قابلیت تعمیر نداشته و باید تعویض گردند.

نکته ی مهم در خرید پکیج دیواری کارکرده

  نکته ی مهمی که در خرید پکیج دیواری کارکرده باید در نظر گرفته شود این است که خرید پکیج های دیواری کارکرده از افراد غیر متخصص و سودجو می تواند از لحاظ ایمنی برای شما خطرآفرین باشد و همچنین ممکن است علاوه بر هزینه اولیه خرید پکیج دیواری کارکرده، شما را متحمل هزینه های بیشتری برای تعمیر پکیج دیواری خریداری شده نماید.از این جهت ما در مجموعه راد سرویس دستگاه پکیج های دیواری کارکرده را به صورت کاملا علمی و تخصصی بازسازی و اورهال می کنیم.

فرایند بازسازی و نوسازی پکیج های دیواری کارکرده در راد سرویس

 فرایند بازسازی و نوسازی پکیج های دیواری کارکرده در مجموعه راد سرویس به این صورت است که پکیج دیواری های تولید شده در سالهای قبل رو خریداری میکنیم و به طور کامل کل قطعات دستگاه پکیج دیواری کارکرده از بدنه باز و اسکلت می شود. حال یک به یک قطعات بررسی؛ قطعات مصرفی و معیوب با قطعات مرغوب ایرانی و خارجی جایگزین و سایر قطعات اسیدشویی کامل می شوند و مجدد مونتاژ می گردد و به مدت یک هفته در کارگاه تست می شود تا عملکرد آن بدون نقص و عالی باشد پس از اطمینان از کارایی و بازدهی عالی دستگاه، برای فروش آگهی و عرضه می گردد.

پیشنهاد ما به شما

فرقی نمی کند قدرت خرید شما چقدر است، مهم این است که کالای خریداری شده کم دردسر باشد و کارایی و بازدهی بالایی داشته باشد و بتواند نیاز مصرف کننده را تامین کند. به جرات میتوان گفت تمامی پکیج های دیواری کارکرده جمع آوری شده در راد سرویس نیاز شما را تامین می کند و برای اطمینان خاطر خریداران پکیج دیواری کارکرده از مجموعه راد سرویس تمامی پکیج های کارکرده را با یکسال ضمانت و پشتیبانی کامل ارائه می دهیم.

مجموعه راد سرویس ارائه دهنده خدمات نصب، سرویس، تعمیر و عیب یابی انواع پکیج های دیواری در غرب تهران  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در منطقه های 22 21 5 2   می باشد.

 برای دریافت 10درصد تخفیف خدمات ما از دکمه ثبت درخواست و یا تماس با ما اقدام کنید.

بازگشت به لیست