خدمات ما, پکیج دیواری

نصب پکیج

نصب پکیج
نصب پکیج

نصب و راه اندازی انواع پکیج شوفاژ دیواری

نصب و راه اندازی پکیج شوفاژ دیواری

نصب و راه اندازی پکیج شوفاژ دیواری های خود را به مجموعه راد سرویس بسپارید تیم تخصصی ما در صورتی که شما نیاز به خدمات نصب پکیج شوفاژ دیواری داشته باشید میتوانند به شما کمک کنند، اگر تصمیم به جابجایی محل نصب پکیج شوفاژ دیواری خود دارید میتوانید از متخصصان راد سرویس مشاوره رایگان بگیرید تا با در نظر گرفتن نکات ایمنی و بازدهی دستگاه بهترین مکان برای نصب پکیج شوفاژ دیواری را به شما پیشنهاد دهند و اگر هنوز اقدام به خرید پکیج دیواری نکرده اید میتوانید برای مشاوره با مجموعه راد سرویس تماس بگیرید تا نسبت به فضای خانه، محیط شرکت و بودجه ای که مد نظر دارید و… بهترین پکیج شوفاژ دیواری را به شما معرفی کنند.

نصب و راه اندازی پکیج شوفاژ دیواری از نظر عموم ...؟

نصب پکیج دیواری چیز خاصی نداره، خودم از پسش بر میام و هزینه ای بابتش پرداخت نمیکنم. نصب و راه اندازی پکیج دیواری به نظرم کار ساده ایه و نیاز به متخصص نداره. فقط کافیه پکیج شوفاژ دیواری رو بندازم رو دیوار و اتصالات آب و برق و گازشم وصل کنم. حالا کار نصب پکیج شوفاژ دیواری تموم شد پکیج رو روشن میکنم و همه ی اعضای خانواده رو به یک خطر جدی دعوت میکنم که میتونه انفجار ، گاز گرفتگی و در بهترین حالت خرابی قطعات اصلی پکیج دیواری و تحمیل هزینه های گزاف به دلیل نصب غیر اصولی و ناشیانه باشه.

 دوست عزیز بهتره برای نصب پکیج دیواری از یک متخصص استفاده کنید که با در نظر گرفتن کلیه جزئیات و استانداردها نصب پکیج را انجام دهد .

متخصصین ما در مجموعه راد سرویس  بابت خرید بهترین پکیج دیواری متناسب با منطقه جغرافیایی ، متراژ مورد نظر و بودجه شما مشاوره رایگان می دهد و در صورت نیاز به دریافت خدمات نصب پکیج دیواری نیز می توانید از آنها کمک بخواهید تا نسبت به نصب پکیج به صورت اصولی  اقدام فرمایند.

نصب دستگاه پکیج دیواری و نکاتی که باید بدانید...

نصب پکیج شوفاژ دیواری نکاتی دارد که باید به آن توجه کرد از جمله محل نصب پکیج دیواری می باشد که خیلی مهمه مثلا نصب و راه اندازی پکیج شوفاژ دیواری دستگاه برای محیطهای زیر 60متر مربع بسیار خطرناکه چون دستگاه برای عملکرد نیاز به اکسیژن فراوان داشته و در محیط های کوچک اکسیژن محیط سریعا کاهش و برای افرادی که ساکن هستن خطر آفرین می شود؛برای جلوگیری از این خطرات باید از دودکش دوجداره استفاده کرد و یا اینکه نصب پکیج شوفاژ دیواری  با رعایت نکات در فضای باز روی بالکن صورت پذیرد. نصب پکیج شوفاژ دیواری در اتاق خواب ، حمام، رخت کن نیز ممنوع است. 

 یکی دیگه از نکات مهم در نصب پکیج شوفاژ دیواری در نظر گرفتن ارتفاع مناسب محل نصب پکیج دیواری از کف تمام شده ساختمان است که باید بین 120 الی 150 سانتیمتر باشه و از روبرو یک متر فضای خالی در نظر گرفته شود. در صورت نصب پکیج شوفاژ دیواری در آشپزخانه به نسبت هر وسیله گاز سوز توان حرارتی محیط شناسایی و به ازای هر کیلو وات توان مصرفی یک متر مکعب فضا در نظر گرفته می شود. ضمنا باید دریچه تهویه هوا برای محیط بسته جهت تامین اکسیژن وسایل گاز سوز در نظر گرفته شود که در واحدهای مسکونی حداقل 150سانتیمتر مربع است و رعایت این نکته از آسیبهای احتمالی ناشی از کمبود اکسیژن در محیط بسته جلوگیری می کند.پکیج دیواری نصب شده در کابینت باید حداقل 10 سانتیمتر از جداره ها فاصله داشته باشه و فضای پایینش باز باشه تا جهت تامین اکسیژن دچار مشکل نشود.

در نصب و راه اندازی پکیج دیواری، نصب دودکش که بسته به فضای نصب و نوع پکیج شوفاژ دیواری تعیین میکند که از چه نوع دودکشی استفاده شود، تعداد زانویی دودکش نیز نباید بیشتر از یکی باشه و فاصله اون از بالای پکیج باید دو برابر قطر دودکش باشه و اگر نیاز به عایق حرارتی است ابتدا باید محل نصب پکیج دیواری عایق کاری شود بعد نصب پکیج صورت پذیرد . در گاهی موارد دیوار محل در نظر گرفته شده برای نصب پکیج شوفاژ دیواری سست است و توان لازم برای تحمل وزن پکیج را نداشته ابتدا باید استحکام سازی صورت پذیرد و یا اینکه برای نصب حتما از رول بولت استفاده شود.

محل نصب پکیج دیواری باید فاصله اش با پریز برق حداقل 10 سانتیمتر  باشه، ارتفاع لوله های آب از کف ساختمان تا محل نصب پکیج شوفاژ دیواری بین 90 تا 110 سانتیمتر و ارتفاع لوله های گاز شهری بین 120 تا 150 سانتیمتر در نظر گرفته می شود برای اتصالات گاز به پکیج شوفاژ دیواری از شلنگ های مخصوص و سربست های مناسب استفاده می شود و حداکثر طول آن 120 سانتیمتر است . برای اتصالات آب نیز ابتدا باید مدار گردش آب رادیاتورها شستشو شود تا ورود رسوب یا ریز گرد به دستگاه پکیج شوفاژ دیواری جلوگیری شود. همچنین باید مسیر رفت و برگشت آب در رادیاتور ها نیز بررسی شود. نصب سختی گیر در مسیر ورودی آب سرد در صورت نیاز و خیلی موارد جزیی و مهم دیگر.

پیشنهاد ما به شما

در صورتی که پکیج دیواری خریداری شده نو است و دارای گارانتی حتما برای نصب با نمایندگی های نصب پکیج شوفاژ دیواری شرکتهای تولید کننده تماس حاصل فرمایید تا ضمن نصب پکیج برابر استانداردها، از ضمانت تعویض دستگاه و قطعات بهره مند گردید. توصیه میگردد قبل از نصب حتما مسیر گردش آب در لوله ها بررسی و شستشو گردد و از اتصالات نو استفاده گردد تا از عملکرد اولیه دستگاه مطمئن شوید. اما در صورتیکه قصد جابجایی دستگاه دارید و یا دستگاه خریداری شده فاقد گارانتی و یا کارکرده است متخصصین ما در راد سرویس آماده ارائه بهترین خدمات نصب پکیج دیواری با هزینه مناسب برای شما عزیزان هستند. 

 در مجموعه راد سرویس خدمات فروش دستگاه های پکیج دیواری کارکرده با ضمانت یکسال خود مجموعه موجود می باشد.

مجموعه راد سرویس ارائه دهنده خدمات نصب، سرویس، تعمیر و عیب یابی انواع پکیج های دیواری در غرب تهران  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در منطقه های 22 – 21 – 5 – 2   می باشد.

 برای دریافت 10درصد تخفیف خدمات ما از دکمه ثبت درخواست و یا تماس با ما اقدام کنید.

بازگشت به لیست