خدمات ما, پکیج دیواری

نصب و راه اندازی پکیج دیواری

نصب و راه اندازی پکیج های دیواری

نصب و راه اندازی انواع پکیج های دیواری در غرب تهران

نصب و راه اندازی پکیج دیواری

نصب و راه اندازی پکیج دیواری چیز خاصی نداره، خودم از پسش بر میام . به نظرم کار ساده ایه و نیاز به متخصص نداره. فقط کافیه پکیج رو بندازم رو دیوار و اتصالات آب و برق و گازشم وصل کنم. حالا دستگاه رو روشن میکنم و همه ی اعضای خانواده رو به یک خطر جدی دعوت کردم که میتونه انفجار ، گاز گرفتگی و در بهترین حالت خرابی قطعات اصلی پکیج و تحمیل هزینه های گزاف به دلیل نصب غیر اصولی و ناشیانه باشه.

 دوست عزیز بهتره برای نصب پکیج دیواری از یک متخصص استفاده کنید که با در نظر گرفتن کلیه جزئیات و استانداردها نصب پکیج را انجام دهد .

متخصصین ما در مجموعه راد سرویس  بابت خرید بهترین پکیج دیواری متناسب با منطقه جغرافیایی ، متراژ مورد نظر و بودجه شما مشاوره رایگان می دهد و در صورت نیاز به دریافت خدمات نصب پکیج دیواری نیز می توانید از آنها کمک بخواهید تا نسبت به نصب پکیج به صورت اصولی  اقدام فرمایند.

در نصب دستگاه پکیج دیواری نکاتی را باید بدانید

در نصب پکیج دیواری باید به نکاتی توجه کرد از جمله محل نصب پکیج که خیلی مهمه مثلا نصب دستگاه برای محیطهای زیر 60متر مربع بسیار خطرناکه چون دستگاه برای عملکرد نیاز به اکسیژن فراوان داشته و در محیطهای کوچک اکسیژن محیط سریعا کاهش و برای افرادی که ساکن هستن خطر آفرین می شود برای جلوگیری از این خطرات باید از دودکش دوجداره استفاده کرد و یا اینکه نصب پکیج با رعایت نکات در فضای باز روی بالکن نصب شود. نصب پکیج در اتاق خواب ، حمام، رخت کن نیز ممنوع است. یکی دیگه از نکات مهم ارتفاع محل نصب پکیج از کف تمام شده ساختمان باید بین 120 الی 150 سانتیمتر باشه و از روبرو یک متر فضای خالی در نظر گرفته شود. در صورت نصب پکیج دیواری در آشپزخانه به نسبت هر وسیله گاز سوز توان حرارتی محیط شناسایی و به ازای هر کیلو وات توان مصرفی یک متر مکعب فضا در نظر گرفته می شود ضمنا باید دریچه تهویه هوا برای محیط بسته جهت تامین اکسیژن وسایل گاز سوز در نظر گرفته شود که در واحدهای مسکونی حداقل 150سانتیمتر مربع است و رعایت این نکته از آسیبهای احتمالی ناشی از کمبود اکسیژن در محیط بسته جلوگیری می کند.پکیج نصب شده در کابینت باید حداقل 10 سانتیمتر از جداره ها فاصله داشته باشه و فضای پایینش باز باشه تا جهت تامین اکسیژن دچار مشکل نشود.

در مورد نصب دودکش بسته به نوع پکیج دیواری و فضای نصب تعیین کننده این است که از چه نوع دودکشی استفاده شود، تعداد زانویی دودکش نباید بیشتر از یکی باشه و فاصله اون از بالای پکیج باید دوبرابر قطر دودکش باشه و اگر نیاز به عایق حرارتی است ابتدا باید محل نصب پکیج دیواری عایق کاری شود بعد نصب صورت پذیرد . در گاهی موارد دیواری محل نصب پکیج سست است و توان لازم برای تحمل وزن دستگاه را ندارد در صورت امکان استحکام سازی صورت پذیرد و یا از رول بولت استفاده شود.

فاصله پریز برق با محل نصب پکیج باید حداقل 10 سانتیمتر  باشه، ارتفاع لوله های آب از کف بین 90 تا 110 سانتیمتر و ارتفاع لوله های گاز شهری بین 120 تا 150 سانتیمتر در نظر گرفته می شود برای اتصالات گاز از شلنگ های مخصوص و سربست های مناسب استفاده می شود و حداکثر طول آن 120 سانتیمتر است . برای اتصالات آب ابتدا باید مدار گردش آب رادیاتورها شستشو شود تا ورود رسوب یا ریز گرد به دستگاه جلوگیری شود. همچنین باید مسیر رفت و برگشت آب در رادیاتور ها نیز بررسی شود. نصب سختی گیر در مسیر ورودی آب سرد در صورت نیاز و خیلی موارد جزیی و مهم دیگر.

پیشنهاد ما به شما

در صورتی که پکیج دیواری خریداری شده نو است و دارای گارانتی حتما برای نصب با خود شرکتهای تولید کننده تماس حاصل فرمایید تا ضمن نصب پکیج برابر استانداردها، از ضمانت تعویض دستگاه و قطعات بهره مند گردید. توصیه میگردد قبل از نصب حتما مسیر گردش آب در لوله ها بررسی و شستشو گردد و از اتصالات نو استفاده گردد تا از عملکرد اولیه دستگاه مطمئن شوید. اما در صورتیکه قصد جابجایی دستگاه دارید و یا دستگاه خریداری شده فاقد گارانتی و یا کارکرده است متخصصین ما در راد سرویس آماده ارائه بهترین خدمات نصب پکیج دیواری با هزینه مناسب برای شما عزیزان هستند. 

 در مجموعه راد سرویس خدمات فروش دستگاه های پکیج دیواری کارکرده با ضمانت یکسال خود مجموعه موجود می باشد.

مجموعه راد سرویس ارائه دهنده خدمات نصب، سرویس، تعمیر و عیب یابی انواع پکیج های دیواری در غرب تهران  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در منطقه های 22 21 5 2   می باشد.

 برای دریافت 10درصد تخفیف خدمات ما از دکمه ثبت درخواست و یا تماس با ما اقدام کنید.

بازگشت به لیست