مقالات, سیستم سرمایشی

کد خطاپکیج ایران رادیاتور مدلM،L،B،E،ECO

کد خطا پکیج دیواری ایران رایاتور

کد خطا در پکیج دیواری ایران رادیاتور

کد خطا ها در پکیج دیواری ایران رادیاتور نمایانگر مشکلاتی در عملکرد دستگاه می باشد. کدخطاها در پکیج دیواری های ایران رادیاتور به دو صورت دیجیتالی و آنالوگ نمایش داده می شوند. کدخطاها معمولا در پکیج های دیواری ایران رادیاتور به دلیل نقص در قسمت یا قسمتهایی نمایش داده می شود که گاهی نیز تشخیص ایراد دستگاه بر اساس کد خطاها امکانپذیر نبوده و باید تعمیرکاران علاوه بر دانستن علت کد خطاها در پکیج های دیواری ایران رادیاتور و بررسی موارد مربوط به کد خطای ظاهر شده در پکیج دیواری ایران رادیاتور از نحوه عملکرد قطعات مختلف پکیج دیواری اطلاعات کامل داشته تا در هنگام مراجعه همه مواردی که باعث بروز کدخطا در پکیجهای دیواری ایران رادیاتور شده است را چک و ایراد را اصولی حل و فصل نمایند؛که متخصصان و تعمیرکاران مجموعه راد سرویس بی شک از چنین توانایی بهره مند هستند و می توانند نسبت به رفع اصولی کد خطای انواع پکیج دیواری های ایران رادیاتور اقدام نمایند.

کد خطا پکیج دیواری ایران رایاتور

کدخطاها در مدلهای مختلف پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور

کد خطا در پکیج های مدل های    M24FF ، ECO ، E ، B    ایران رادیاتور به صورت  آنالوگ می باشد که کد خطا را بوسیله چراغهای چشمک زن ال ای دی اعلام می کند . چراغ های چشمک زن که به صورت روتین بالا رفتن دمای آب را به صورت جفت جفت نمایش می دهند مانند 80  70 <==> 60  50 <==> 40  30 و در محدوده ای ثابت می شوند.

 گاهی اوقات ممکن است سه چراغ متوالی با هم روشن شوند  مانند  50  40   30  که در پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور نه تنها ارور نیست بلکه نشانه سلامت دستگاه می باشد. 

در صورت وجود مشکل چراغهای چشمک زن به تنهایی یا با یک یا دو چراغ دیگر همزمان روشن شده و چشمک میزنند که در این حالت نمایانگر ایراد پکیج شوفاژ دیواری هستند.

در پکیج دیواری مدل های  L  ایران رادیاتور ارور ها و کد خطا ها به صورت دیجیتال می باشد و که در صفحه نمایشگری که روی باکس پکیج دیواری و پنل نام دارد، نمایان می شود. ارورها یا کد خطا ها این شوفاژ ها  با حرف لاتین  E و یک عدد نمایش داده می شود .

کد خطا و ارورها ی پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل M24FF

کد خطاها و ارورها در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل M24FF  به صورت آنالوگ نمایش داده می شود که  روی پنل جلوی پکیج چراغ های LED  روی اعداد 30، 40، 50، 60، 70 و 80 شروع به چشمک زدن می کند و ارور دستگاه را نشان می دهد.لازم به ذکر است کد خطاها در کلیه پکیج های آنالوگ یکسان می باشد. 

در ادامه به بررسی کد خطا های مهم پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF  و ECO  که جز پکیج های دیواری رایج این شرکت هستند، می پردازیم.

ارور و کد خطای شوفاژ دیواری ایرانرادیاتور مدل M24FF

بررسی ارور 70 و کد خطای 80 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل m24ff

بررسی ارور 70 در پکیج دیواری ایرانرادیاتور وقتی اتفاق می افتد که مسیر آب به خوبی گردش نداشته و این امر باعث بالارفتن دمای مدار گرمایش می شود لازم به ذکر است دمای استاندارد بین 89 تا 105 درجه سانتی گراد می باشد.وکد خطای 80 در پکیج مدل m24ff نیز زمانی رخ می دهد که حرارت مبدل اصلی به بیش از 105درجه سانتیگراد برسد که این امر موجب عمل کردن ترموستات ایمنی می شود.

کد خطای 40-30 و ارور70-40 در شوفاژدیواری ایران رادیاتور مدل m24ff

کد خطای 30-40 مربوط به برد الکترونیک شوفاژ و ایرادات نرم افزاری پکیج دیواری است. ارور 40-70  در پکیج دیواری ایران رادیاتور زمانی رخ می دهد که آب در مدار رادیاتورها کم باشد یا MPS آب باز مانده باشد. میتونید یک بار شیرپرکن رو باز کنید تا مدار پر از آب بشه و اگر مجدد تکرار شد تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتری صورت پذیرد.

کدخطای 70-60-40 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل m24FF و ارور 80-60-40

کد خطای 40-60-70  در این مدل پکیج ایران رادیاتور یعنی پرشر هوا بسته است اما فن کار نمی کند که خرابی پرشر سوئیچ و یا خرابی رله برد را نشان می دهد و ارور 80-60-40 در مدل M24FF پکیج ایران رادیاتور هشدار می دهد فن کار می کند اما پرشر هوا باز است.

ارور 40-70-80 و 50-70-80 در شوفاژدیواری ایران رادیاتور مدل M24FF

ارور 40-70-80 پکیج ایران رادیاتور نشان دهنده ی دمای بالای 105 درجه سانتیگراد و سنسور حد عمل کرده است در واقع ترموستات ایمنی قطع کرده ولی شوفاژ دمای معمولی دارد . و کد خطای 50-70-80  اعلام می کند که سنسور مدار شوفاژ قطعی دارد( مدار باز است).

کد خطای 50-60 و ارور 50-70 پکیج دیواری مدل M24FF ایران رادیاتور

کد خطای 60-50  نشان دهنده این است که سنسور مدار شوفاژ (رادیاتورها) اتصال کوتاه دارد و ارور 50-70  نمایانگر اینکه سنسور آب گرم مصرفی اتصال کوتاه دارد در هر دو خطا در پکیج  ایران رادیاتور مدل m24ff با تعویض سنسور مربوطه مشکل برطرف می گردد ولی باید در نظر داشت هر معلولی، علتی دارد که باید علت به وجود آمدن این مشکل ریشه ای بررسی و مترفع گردد.

کد خطا 50-80 و 70-80 پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF

ارور 50-80 پکیج دیواری ایران رادیاتور مربوط به قطعی سنسور آب مصرفی می باشد و مدار آن باز  بوده و خطای 70-80 مدل M24FF مربوط به عدم تشخیص شعله یا قطعی گاز می باشد.

کد خطای 40-80 و ارور 60-70 یا60-80 در مدل M24FF ایران رادیاتور

در کد خطای 40-80  در پکیج ایران رادیاتور مدل m24 ff نشان دهنده این است که مدار سنسور دود باز شده است  و ارور 60-80 یا 60 -70  سیستم ضد یخ زدگی پکیج دیواری فعال شده است .

کد خطا و ارور پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل اکو ECO

کد خطا و ارور پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل ECO همانند دستگاه M24FF می باشد که برای داشتن فهرست علت کد خطاها به صورت لیست میتوانید فایل PDF زیر را دانلود نمایید.

کد خطا پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل m24ff-eco

راد سرویس مرکز تخصصی نصب، سرویس ، تعمیر و عیب یابی انواع پکیج دیواری در غرب تهران

تعمیر پکیج در محله های غرب تهران از جمله صادقیه، بلوار فردوس، جنت آباد، باغ فیض، پونک، شهرک غرب، سعادت آباد، کوهک، چیتگر، آبشار، شهرک راه آهن، دهکده المپیک، شهرزیبا، آزادشهر، تهرانسر، شهرک استقلال، شهرک آزادی را به مرکز تخصصی راد سرویس بسپارید.

کد خطاهای پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل K و L

کد خطا در پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور مدل L و K  یکسان می باشد .با حرف لاتین E و یک عدد نمایش داده می شود که به صورت زیر می باشد

کد خطای E1 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E1 در پکیج دیواری ایران مدل L کم بودن آب داخل دستگاه را نشان می دهد در واقع پرشر سوئیچ آب قطع و مدار آن باز است.

کد خطای E2 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطا و ارور E2 دستگاه L ایران رادیاتور تشکیل نشدن شعله به علت نبود گاز یا ضعف در تشخیص شعله می باشد.

کد خطای E3 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E3 پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L نشان می دهد دما بالای 105 درجه سانتیگراد رسیده و سنسور حد عمل کرده است.

کد خطای E8 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E8 در پکیج مدل L هشدار می دهد دما بالای 105 درجه سانتیگراد رسیده که سنسور حد عمل کرده است.

کد خطای E10 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E10 در مدل L ایران رادیاتور نشان می دهد ترموستات دود عمل کرده و علت آن نشت دود در محیط است.

کد خطای E12 ، E30 ، E99 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E12 , E30 ,E9 در پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور اشکال در برد الکترونیک دستگاه را نشان می دهد.

کد خطای E31 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E31 در مدل L پکیج های ایران رادیاتور معیوب بودن ترمیستور مدار شوفاژ را نشان می دهد در واقع اتصال کوتاه دارد.

کد خطای E32 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E32 در مدل L پکیج های ایران رادیاتور معیوب بودن ترمیستور مدار شوفاژ را نشان می دهد در واقع اتصال کوتاه دارد.

کد خطای E41 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E41 در مدل L پکیج های ایران رادیاتور، ترمیستور آب گرم مصرفی معیوب است اتصال کوتاه دارد.

کد خطای E42 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E42 در مدل L پکیج های ایران رادیاتور، همانند E41 بوده ونشان دهنده این است که ترمیستور آب گرم مصرفی معیوب ولی مدار آن باز است.

کد خطای E50 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E50 در مدل L پکیج های ایران رادیاتور به این معنا است که با وجود خاموش بودن فن پرشر هوا وصل است.

کد خطای E51 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E51 در مدل L پکیج های ایران رادیاتور کاملا در تضاد با E50 است به این معنا که فن روشن است اما پرشر هوا در وضعیت خاموش است.

کد خطای E81 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E81 در مدل L پکیج های ایران رادیاتور نشان دهنده دمای بالای 105 درجه سانتیگراد است که ترمیستور حد عمل کرده و قطع شده اما دمای شوفاژ طبیعی است.

کد خطای E88 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E88 در مدل L پکیج های ایران رادیاتور نشان دهنده دمای مدار بین 89 تا 105 درجه سانتیگراد در مبدل اولیه شناسایی شده است.

کد خطای E88 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E88 در مدل L پکیج های ایران رادیاتور نشان دهنده دمای مدار بین 89 تا 105 درجه سانتیگراد در مبدل اولیه شناسایی شده است.

کد خطای E91 در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای E91 در مدل L پکیج های ایران رادیاتور زمانی که نوسان برق وجود دارد نمایش داده می شود ولتاژ کمتر از180و بالاتر از 260 به پکیج آسیب می رساند.

کد خطای AF در پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L

کد خطای AF در مدل L پکیج های ایران رادیاتور هشدار می دهد که سیستم ضد یخ زدایی فعال شده است.

راد سرویس

آماده ارائه مشاوره تلفنی رایگان به شما عزیزان است در صورت رویت هر کدام از این کد خطاها میتوانید تماس بگیرید تا ضمن مشاوره رایگان ایراد دستگاه بدون هر گونه هزینه ای به صورت تلفنی حل گردد و در مواردی که مشکل جدی و باید توسط یک متخصص انجام شود میتوانید از متخصصین ما کمک بگیرید.راد سرویس در تمامی ایام هفته و در زمان درخواستی شما آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است.

مجموعه راد سرویس ارائه دهنده خدمات نصب، سرویس، تعمیر و عیب یابی انواع پکیج های دیواری در غرب تهران  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در منطقه های 22 21 5 2   می باشد.

 برای دریافت 10درصد تخفیف خدمات ما از دکمه ثبت درخواست و یا تماس با ما اقدام کنید.

بازگشت به لیست