پکیج دیواری, خدمات ما

تعمیر و سرویس پکیج در تهرانسر

تعمیر و سرویس پکیج دیواری در تهرانسر

تعمیر و سرویس انواع پکیج در تهرانسر

تعمیر و سرویس  انواع پکیج دیواری در تهرانسر را به متخصصین راد سرویس بسپارید. وقتی که پکیج دیواری شما نیاز به تعمیر و سرویس دارد برای دریافت این خدمات بسیار مهم است که به یک تیم متخصص در زمینه تعمیرات پکیج دیواری بتوانید اعتماد کنید که هم توانایی ارائه خدمات با کیفیت و مطمئن را داشته باشد و هم نسبت به خدمات خود متعهد باشد و در جهت جلب رضایت مشتریان و اعتماد سازی اقداماتی انجام دهد.

تیم راد سرویس با سالها تجربه در زمینه عیب یابی، تعمیر و سرویس انواع پکیج های دیواری در منطقه تهرانسر، مفتخر است که به عنوان یکی از معتبرترین تیم های تعمیراتی پکیج دیواری در این منطقه شناخته شده است. تیم راد سرویس از تعمیرکاران با تجربه و متخصصی تشکیل شده که با داشتن دانش فنی روز و تجهیزات کامل و حرفه ای نسبت به عیب یابی، تعمیر و سرویس پکیج دیواری شما اقدام می کند. 

فقط کافیه برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری خود در محله های غرب تهران از جمله تهرانسر با شرکت راد سرویس تماس بگیرید کارشناسان راد سرویس با طرح سوالات مهم و کلیدی و دریافت پاره ای توضیحات، ایرادات پکیج دیواری شما را شناسایی و با مشاوره رایگانی که با شما می دهند ایرادات سطحی پکیج تان برطرف می گردد و در مواردی که ایراد و عیب دستگاه نیاز به افراد متخصص و تعمیرکاران ماهر داشته باشد؛ شما میتوانید از کارشناسان ما درخواست اعزام تعمیرکار جهت تعمیر و سرویس پکیج دیواری خود داشته باشید تا در اسرع وقت با هماهنگی و تعیین وقت مناسب به محل مراجعه نمایند و اقدامات لازم برای شما در محله تهرانسر صورت پذیرد.

تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهرانسر

تعمیر و سرویس پکیج بوتان در تهرانسر

خدمات تعمیر پکیج گلدیران در تهرانسر

خدمات تعمیر پکیج ایساتیس در تهرانسر

خدمات تعمیر پکیج غرب تهران

خدمات تعمیر پکیج راد سرویس

خدمات تعمیر و سرویس پکیج در تهرانسر

بهترین خدمات در حوزه تعمیر و سرویس انواع پکیج های دیواری ایرانی و خارجی در محله تهرانسر را از تیم ما بخواهید. از آنجایی که پکیج دیواری وسیله ای گرمایشی برای تامین راحتی و بهره وری در گرمایش منازل می باشد و تقریبا کاربردی همیشگی و روزمره دارد، نیازمند سرویس های دوره ای کامل و منظم بوده که به دلیل مطلع نبودن مصرف کنندگان و انجام عیب یابی های غیر تخصصی و اشتباه به مرور زمان ایراداتی پیدا کنند که باعث آزردگی خاطر مصرف کنندگان پکیج های دیواری می شود و شرکت راد سرویس مفتخر است که توانایی ارائه خدمات با کیفیت در خصوص تعمیر و سرویس انواع پکیج های ایرانی و خارجی از جمله ایران رادیاتور، بوتان، ایساتیس، گلدیران، فرولی و … را در تهرانسر دارد.

عیب یابی و تعمیر تخصصی پکیج شوفاژ در تهرانسر

خدمات عیب یابی و تعمیر تخصصی یکی از نکات مهم در بحث تعمیرات پکیج های دیواری می باشد، اگر تعمیرکاران مجرب و ماهر باشند علاوه بر برطرف کردن عیب و ایراد پکیج با دقتی هوشمندانه و ریز بینانه علت خرابی پکیج که امری مهم است را بررسی می کنند.لازم به یادآوری است اگر علت و یا عللی که موجب ایجاد ایراد و خرابی در پکیج شده است، شناسایی و اصلاح نشود ممکن است مجددا باعث خرابی و بد کار کردن پکیج شود و علاوه بر صرف زمان و هزینه ممکن است قطعات مهمتری آسیب ببینند؛ خوشبختانه ما در راد سرویس علاوه بر تعمیرکاران مجرب و ماهری که داریم با وضع یکسری چارچوب و تعهد برای آنان، همه تعمیرکاران ملزم به رعایت موضوع می باشند و شما مشتری گرامی می توانید با آسودگی خیال با ما تماس بگیرید و از تیم تعمیرکاران حرفه ای و متعهد ما در تهرانسر استفاده کنید.

تعمیر و سرویس پکیج دیواری در منزل و یا شرکت خود در محله تهرانسر را از ما بخواهید

تعمیر و سرویس پکیج دیواری باید در محل صورت پذیرد، در شرکت راد سرویس تمام اقدامات جهت تعمیر و سرویس پکیج شوفاژ دیواری در منزل یا شرکت صورت می پذیرد اما در موارد خاص و بسیار نادر با رضایت مشتری و تائید مدیریت شرکت تعمیرکاران اجازه دارند پکیج دیواری را باز کنند و به کارگاه انتقال دهند؛ ضمنا تعمیرکاران شرکت راد سرویس متعهد هستند از تمام مراحلی که در کارگاه بر روی پکیج دیواری شما صورت می پذیرد، فیلم و عکس تهیه و برای شما ارسال نمایند تا در جریان روند کار قرار بگیرید.خوشبختانه این امر باعث اعتماد روز افزون و جایگاه ویژه ای برای شرکت راد سرویس در بین متقاضیان دریافت خدمات تعمیر و سرویس پکیج دیواری در تهرانسر شده است. 

ارائه خدمات تعمیر پکیج راد سرویس در محله تهرانسر

خدمات سرویس و تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری امری تخصصی بوده و بهتر است برای عملکرد بهینه و ایمنی پکیج، از متخصصین این امر کمک گرفته شود. 

پکیج دیواری شما نیاز به تعمیر و سرویس دارد؟

 تماس بگیرید: ابتدا باید با تعمیرکاران و کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

 شرح مشکل: با شرح اطلاعات دقیقی در مورد علائم و عملکرد نامناسب پکیج و هر نکته مرتبط دیگری که مربوط به نحوه عملکرد پکیج شما می شود را برای تشخیص سریعتر ایراد میتوانید با کارشناسان درمیان بگذارید.

زمان ملاقات : با کارشناس یا تعمیرکار یک زمان مناسب فیکس کنید تا در اولین فرصت پکیج دیواری شما را بازدید و علت بروز مشکل را بررسی نمایند.

 بررسی و تعمیر: پس از بررسی ایراد پیش آمده تعمیرکاران اقدام به سرویس و انجام تعمیرات جهت بهبود کارایی دستگاه می نمایند.

 تست و تنظیمات: بعد از تعمیر و سرویس پکیج، سیستم تست میشود تا از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل نمایید و در صورت نیاز پاره ای توضیحات در خصوص استفاده صحیح از دستگاه به شما داده میشود.

 راهنمایی و نگهداری : با اتمام کار، تعمیرکاران پاره ای توضیحات در مورد نگهداری و استفاده بهینه از پکیج دیواری در اختیارتان قرار می دهند تا با استفاده صحیح به طول عمر و عملکرد دستگاه بیانجامد.

توجه داشته باشید که سرویس منظم یک رویه پیشگیرانه است و میتواند از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری نماید. 

امتیازات تعمیر پکیج راد سرویس در تهرانسر

تعمیر و سرویس پکیج در محل

اعزام تعمیر کار و سرویس کار پکیج در کمترین زمان

ضمانت یکساله خدمات انجام شده و قطعات تعویض شده

پشتیبانی و تعهد نسبت به خدمات انجام شده

خصوصیات تعمیرکاران و سرویس کاران پکیج رادسرویس

 تعمیرکاران و سرویس کاران پکیج در راد سرویس، از افرادی انتخاب شده اند که علاوه بر داشتن علاقه به تعمیر و سرویس پکیج دارای مدرک آموزشگاههای معتبر نیز هستند؛ سپس تحت آموزشهای عملی مجموعه راد سرویس قرار می گیرند که به مدت 3 الی6 ماه آموزش و انجام کار عملی و کارآموزی، تعمیرات حرفه ای و سرویسهای کامل پکیج دیواری را زیر نظر مدیریت یاد می گیرند و در نهایت مدیریت راد سرویس طی این مدت با شناخت کافی که از فرد در همه زمینه ها از جمله اخلاق کاری و نحوه برخورد مناسب با مشتری  و داشتن تخصص و مهارت لازم بدست میاورد از تخصص ایشان برای رفع نیاز مشتریان خود استفاده می کند

یادآوری می شود تمام کارهای تعمیرکاران و سرویس کاران راد سرویس در خصوص تعمیرات و سرویس انجام شده بر روی پکیج از کوچکترین کارهای انجام شده جهت رفع ایراد پکیج ، قطعات تعمیر شده یا تعویض شده و در نهایت بهبود وضعیت پکیج و وجه دریافتی توسط تعمیرکاران از سوی مدیریت چک و بازبینی می شود تا شما با خیال راحت برای دریافت خدمات تعمیر و سرویس پکیج خود در تهرانسر از مجموعه راد سرویس استفاده کنید.

چرا تعمیرکاران راد سرویس را انتخاب کنیم؟

تخصص و تجربه

تخصص و تجربه تیم متخصص راد سرویس عالی و درجه یک است.افراد گزینش شده در تیم ما دارای تجربه و تخصص بالا در زمینه تعمیرات انواع پکیج دیواری هستند.همه تعمیرکاران مدرک فنی معتبر دارند و در خود مجموعه نیز مدتی آموزش و پس از تائید مدیریت برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری در تهرانسر اعزام می شوند و نتیجه این سخت گیری و انتخاب سختگیرانه تعمیرکاران موجب عملکرد عالی و یک دست بودن تیم راد سرویس شده است

سرعت در ارائه خدمت

تیم راد سرویس با در نظر گرفتن شرایط مشتری و تایم مد نظر آنها ساعتی را جهت تعمیر و سرویس پکیج دیواری در محله تهرانسر تعیین می کند و در مواقع اضطراری و فوری نیز تیم راد سرویس با سرعت بالا و در کوتاهترین زمان ممکن فرایند خدمت رسانی و تعمیرات را انجام می دهند.

تعمیر قطعات

یکی از افتخارات تیم راد سرویس این است که با توجه به تجاربشون و مهارتهایی که آموخته اند،  اولویت کار خود را تعمیر قطعه قرار داده اند تا هزینه های اضافی به مشتریان تحمیل نکنند؛ اما گاهی تعمیر قطعه ای ممکن است موقتی باشد و برای مدتی محدود بتواند کار کند که بنا به صلاحدید مشتری و دادن تمام توضیحات لازم از سوی تعمیرکاران، میتوانند انتخاب کنند که قطعه مورد نظر جایگزین گردد یا خیر. به شما اطمینان داده می شود در این موارد، تعمیرکاران راد سرویس  منصفانه ترین و دلسوزانه ترین پیشنهاد را به شما ارائه می دهند.

استفاده از قطعات با کیفیت

تعمیرکاران راد سرویس موظف هستند در صورت نیاز به تعویض قطعه ای در مراحل تعمیر و سرویس پکیج دیواری آن را با قطعات مرغوب ایرانی و یا خارجی جایگیزین و یکسال ضمانت نمایند تا اطمینان خاطر شما را از اصل بودن و با کیفیت بودن قطعات فراهم کرده باشند. 

یادآوری نکات فنی

تعمیرکاران راد سرویس در طی مراحل انجام کار تعمیر و سرویس پکیج دیواری میتوانند به شما مشاوره فنی بدهند یکسری نکاتی که منجر به کاهش هزینه های شما می شود؛ از کاهش مصرف انرژی گرفته تا نحوه نگهداری و استفاده بهینه که باعث عملکرد و کارایی بهتر و طول عمر پکیج دیواری می شود را یادآوری می کنند.

رضایت مشتریان

مشتری مداری و رضایتمندی برای راد سرویس یک اولویت است.با بازخوردهای مثبت مشتریان مسئولیت ما در قبال حفظ این اعتبار سنگین تر شده است. ما افتخار می کنیم که به یکی از انتخابهای اصلی شما در زمینه تعمیر و سرویس پکیج دیواری در تهرانسر تبدیل شده ایم و سپاسگزاریم از شما که با معرفی تیم راد سرویس به عزیزانتان علاوه بر بهره مندی آنان از تیم متخصص راد سرویس به توسعه کار مجموعه ما نیز کمک نموده اید. ما همواره آماده ایم تا خدمات با کیفیت و حرفه ای به ساکنین تهرانسر ارائه دهیم. 

پیشنهاد ما به شما

اگر ساکن محله تهرانسر هستید می توانید با راد سرویس تماس بگیرید و در خصوص نحوه استفاده بهینه از پکیج دیواری خود راهنمایی بگیرید و اگر که پکیج شما کارکرد خوبی ندارد و دچار مشکل هستید نیز می توانید با استفاده از مشاوره کاملا رایگان یکسری از ایراداتی که ساده بوده و باعث عدم کارایی صحیح پکیج شما شده رو خودتون برطرف کنید و در صورتی که مشکل پکیج شما جدی باشد و نیاز به تعمیرکار و سرویس کار متخصص داشته باشید نیز میتونید به راد سرویس اعتماد کنید و بهترین خدمات در تهرانسر را دریافت کنید که هم در وقت و هزینه های شما صرفه جویی شود و هم بارضایت کامل از خدمات راد سرویس مشتری ثابت ما در تهرانسر شوید. لازمه بدونید تمامی خدمات انجام شده بر روی دستگاه با اطمینان کامل یکسال ضمانت دارند. در صورت خرابی قطعات اصلی اگر قابل تعمیر باشن تعمیر می شوند و در صورتیکه قابل تعمیر نباشند با قطعات مرغوب از برندهای داخلی و خارجی موجود در بازار تعویض می شوند. در صورت تمایل در حین کار تمام توضیحات و علت خرابی قطعات و کیفیت قطعات استفاده شده کامل براتون شرح داده می شه تا به تخصص و کار ما اعتماد کنید و معرف ما شوید.

مجموعه راد سرویس ارائه دهنده خدمات نصب، سرویس، تعمیر و عیب یابی انواع پکیج های دیواری در غرب تهران  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در منطقه های 22 – 21 – 5 – 2   می باشد.

 برای دریافت 10درصد تخفیف خدمات ما از دکمه ثبت درخواست و یا تماس با ما اقدام کنید.

بازگشت به لیست